
Wijnopvoeders met een volledig onafhankelijke, eigen import die de Nederlandse botteling in ere houden. U vindt hier ons complete assortiment ambachtelijke wijnen en specialiteiten. Via uitgebreide zoekfuncties proberen we uw selectie zo makkelijk mogelijk te maken. Heeft u derhalve op- of aanmerkingen, laat ons dit dan gerust weten.

Wijnhandel Jean Berger is voor zowel bedrijven als particulieren een betrouwbare partner voor het verzorgen en verzenden van al uw (relatie) pakketten en wijngeschenken het hele jaar door. Tot de vele mogelijkheden behoren bijvoorbeeld ook wijnkistjes bedrukt met uw logo en wijnflessen beplakt met uw eigen etiket.

Het is voor ons een eer u te mogen begroeten en als klant te verwelkomen. We staan graag voor u klaar met raad en daad.
Hartelijke groeten,
Roel Berger, Wim Berger, Linda Berger & Mira Born
Extra winkelsluiting:
Op donderdag 26 mei (Hemelvaartdag) zijn wij de hele dag gesloten.
Vanaf februari 2022 zijn wij op zondag, maandag en woensdag gesloten!
Bekijk onze mei aanbiedingen:
Bezorgroute schema:
Hier kunt u per provincie zien wanneer we weer bij u in de buurt zijn (let op: hier zijn geen rechten aan te ontlenen en de mogelijkheid bestaat dat deze lijst tussentijds wordt aangepast).
Woensdag 4 mei: Noord-Holland, Zuid-Holland & Utrecht
Vrijdag 20 mei (met uitloop naar zaterdag): Gelderland, Overijssel, Drenthe, Friesland, Groningen & Flevoland
Woensdag 25 mei: Limburg, Noord-Brabant, Zeeland & België
Woensdag 15 juni: Noord-Holland, Zuid-Holland & Utrecht
Woensdag 22 juni: Limburg, Noord-Brabant, Zeeland & België
Extra aanbiedingen & restanten
(Let op dit zijn meerdere pagina's)
&